top of page

SIGNE MILLERE

Aroma Inspires

Aromterapija – ceļojums ēterisko eļļu pasaulē. Eļļas iedvesmo, dziedina un harmonizē. 

Aromdiagnostika - dziedniecisks un transformējošs process, sevis izzināšana harmoniskai un līdzsvarotai dzīvei.

Signe Millere

aromterapeite

tālrunis 26186122

Aromdiagnostikas testā, smaržojot 93 ēteriskās eļļas, vari uzzināt savus ierobežojumus, šķēršļus un attīstīt savas iespējas un potenciālu.

 

Tas ir process sevis pašizziņai un iekšējai transformācijai. Ēteriskās eļļas ir brīnišķīgi instrumenti, lai izmainītu savas emocijas, attieksmi, ieradumus.

Tests parādā cilvēka šī brīža psiholoģisko un emocionālo stāvokli un tā patiesos iemeslus.

 

Smaržojot ēteriskās eļļas, iespējams harmonizēt disbalansu noteiktās dzīves jomās - veselība, attiecības, komunikācija, darbs un pašrealizācija, attieksme pret sevi un citiem.

 

Tās parāda zemapziņas blokus un dzīves laikā iegūtas traumas.

 

Atlasot sev piemērotākās eļļas un sākot ar tām strādāt, iespējams saņemt impulsus, kas harmonizē emocijas, iedvesmo, rada pozitīvas pārmaiņas un līdzsvaro dzīvi! 

Kā notiek aromdiagnostikas tests?

Tātad, testā ir 93 ēteriskās eļļas! Ir jāizsmaržo visas eļļas. Un ieelpojot vienu reizi, tiek gūts pirmais iespaids - patīk,nepatīk, neitrāla! Šādi sagrupē visas eļļas 3 daļās, un tad no tām, kas ļoti patīk - smaržojot ilgāk, uztaisa savu top 5! 

 

Tad es atzīmēju to visu savā uzskaites lapā un izstāstu personas raksturojumu - psihoemocionālo, veselības, vērtību, aktuālo problēmu, diskomfortu, zemapziņas bloku utt. Un iedodu līdzi top 1 pudelīti ar dažiem pilieniem, kas ir mājās 30-40 dienas regulāri jāelpo! 

 

Un tici vai nē - pārmaiņas notiek! Sākas brīnumaini transformācijas procesi, jo ēteriskās eļļas caur smaržu receptoriem iedarbojas tieši uz smadzeņu centriem, smaržas impulsi rada izmaiņas apziņā, attieksmē un izkristalizē īstos fiziskā vai emocionālā diskomforta cēloņus. Un, turpinot strādāt ar ēteriskajām eļļām, dzīve mainās! 

Pieteikties uz aromdiagnostiku

Līdz 2h gara individuāla konsultācija – 93 dabīgo ēterisko eļļu smaržošana un grupēšana, eļļu skaidrojums, kombināciju analīze, personības raksturojums + top 1 eļļas paraugs līdzņemšanai.

Efekts: emociju harmonizēšana, impulss dzīves pārmaiņām, iedvesma pašizaugsmei un līdzsvarotai dzīvei.

 

65 eur

 

Aromterapeite Signe Millere

tālrunis 26186122

Facebook @AromaTherapyInspires

Ko man nozīmē dzīvot harmonijā?

Manuprāt, harmonija ir dzīves pieņemšana ar pateicību un prieku. Man tas nozīmē – no rīta pamosties un būt priecīgai, ka ir sākusies jauna diena, un vakarā, gulēt ejot, būt pateicīgai, ka diena ir bijusi dažādu notikumu piepildīta.

 

Tieši tāpat kā laime, arī harmonija, manā skatījumā ir iekšējs stāvoklis – pazemības, pieņemšanas un pateicības stāvoklis. Un to nevar kāds no ārpuses Tev iedot vai atņemt, to var sajust tikai katrs pats dziļi savā sirdī. 

 

Man to visu saprast un apgūt ir palīdzējusi aromterapija. Un tāpēc dalos ar savām zināšanām un pieredzi un vēlos būt par iedvesmu arī Tavam ceļojumam ēterisko eļļu aromātu pasaulē.

bottom of page